Проект рішення Про сільський бюджет на 2018 рік

ДЕВЯТА СЕСІЯ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Про сільський бюджет на 2018 рік

Відповідно до статті 26, пункт 1, підпункт 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 77 Бюджетного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

- доходи сільського бюджету  у сумі  37439,472 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 37095,272 тис. грн. доходи спеціального фонду сільського бюджету  344,2 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки сільського бюджету у сумі 37439,472 тис. грн. у тому числі  видатки загального фонду міського бюджету 36434,272 тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 1005,2 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення;

-профіцит загального фонду  сільського бюджету в сумі 661,0 тис. грн., у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвиту (спеціального фонду) на сумі 661,0 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення;

-дефіцит спеціального фонду  сільського бюджету в сумі 661,0 тис. грн., у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвиту (спеціального фонду) на сумі 661,0 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення;

2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільськогобюджету на 2018 рік у сумі 50,0 тис.грн.

3. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансфертизгідно з додатком № 4 до цього рішення.

Делегувати районному бюджету Іваничівського району виконання повноважень на здійснення видатків сільського бюджету Павлівської сільської ради у 2018 році :

-4143,7 тис. грн. медичної субвенції;

-38,8 тис. грн. на утримання об’єднаного Трудового Архіву;

-27,0 тис. грн. на утримання табору «Барвінок»     ;

-400,0 тис. грн. на утримання соціальних робітників територіального центру соціального обслуговування;

-50,0 тис. грн. на утримання музичної школи;

-10,0 тис. грн.. на забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів;

-6,3 тис. грн.. на щомісячні соціальні виплати по програмі соцзахисту;

-21,0 тис. грн.. на утримання спортивної школи ДЮСШ

4. Затвердити на 2018 рік резервний фонд сільського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фондусільського бюджету на 2018рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці (КЕКВ 2110);

- нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120);

- продукти харчування (КЕКВ 2230);

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

- соціальне забезпечення (КЕКВ 2700);

- поточні трансферти місцевим бюджетам (2620).

6. Затвердити у складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі  1506,216 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.

7. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно з додатком № 6 до цього рішення.

8. Розпоряднику коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

9.  Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, міжбюджетні трансферти з державного та інших місцевих бюджетів.

10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69¹ Бюджетного кодексу України.

11. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право сільськійраді:

- розподіляти та перерозподіляти обсяги асигнувань відповідних субвенцій з державного та місцевих бюджетів з урахуванням фактично нарахованих обсягів витрат, змін показників міжбюджетних відносин державного та інших місцевих бюджетів з міським бюджетом та вимог інших нормативно-правових актів;

- за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства проводити розподіл додаткових дотацій з державного бюджету та перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями у розрізі функціональної  і економічної класифікації видатків загального та спеціального фонду, програм, що фінансуються з сільського бюджету, і об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок бюджету розвитку, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів сільського бюджету.

12.   Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Дане рішення вступає в дію з 1 січня 2018 року.

Голова сільської ради                                                             А.С.Сапожник