Павлівська громада
Іваничівський район, Волинська область

Працівники ОТГ

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я,  по батькові

1.

Сільський  голова

Сапожник Андрій Степанович

2.

Секретар ради

Когут Ольга Юріївна

3.

Керуюча справами (секретер) виконавчого комітету

Гусар Олена Миколаївна

4.

Заступник голови з гуманітарних питань

Петренко Ніна Адамівна

 

5-10

в.о. староста с. Жашковичі

Власюк Галина Володимирівна

в.о. староста с. Завидів

Кулай Слав’ян  Миколайович

в.о. староста с. Переславичі с. Трубки

Смаль Микола Миколайович

в.о. староста с. Риковичі

Божик Леонід Леонідович

в.о. староста с. Старий Порицьк с.Клопочин

Єдинак Тетяна Василівна

в.о. староста с. Топилище

Приступа Олександр Михайлович

11.

Заступник голови з господарських питань

 

12

головний  спеціаліст з правової роботи

 

13

головний спеціаліст з військово-облікової роботи

Фіть Сергій Ігорович

14

оператор  комп’ютерного набору

 

15

Діловод

Лаць Сергій Васильович

Відділ фінансів та бухгалтерського обліку

16

Начальник відділу

Радзівіло Людмила Анатоліївна

17.

Головний спеціаліст-фінансист

Климчук Галина Кіндратівна

18

Головний бухгалтер

Місюра Людмила Антонівна

 

19-21

 

Головний спеціаліст-бухгалтер

Цибровська Віра Степанівна

Сосновська Алла Дмитрівна

Слюсарчук Тетяна Миколаївна

22

Провідний спеціаліст-бухгалтер

Лемешко Оксана Іванівна

23

 

Біляк Інна Петрівна

24

Касир

Давидюк Марія Петрівна

Відділ з питань земельних ресурсів,  охорони природного середовища та комунальної власності

25

Начальник відділу

Бадивський Ростислав Анатолійович

26

Головний спеціаліст-землевпорядник

Пенцак Лариса Іванівна

27

 

Василюк Вікторія Віталіївна

28

Провідний спеціаліст - землевпорядник

Гошко Людмила Петрівна

29

 

 

30

Провідний спеціаліст з питань охорони природного середовища

Никитюк Марія Степанівна

31

Провідний спеціаліст з питань комунальної власності

Саюк Богдана Вікторівна

Відділ освіти та молоді, соціального захисту населення, культури, медицини та спорту

32

Головний спеціаліст

Вижва Неоніла Володимирівна

33

провідний спеціаліст

 

34

Провідний спеціаліст 

Шумик Олена Іванівна

Відділ соціально-економічного розвитку,  інвестицій та містобудування

35

Начальник відділу

Стасюк Оксана Володимирівна

36

фахівець з проектування

Сливка Вікторія Вадимівна

37

Провідний спеціаліст ВУЖКГ

 

Центр надання адміністративних послуг

38

Начальник відділу

Сапожнік Марія Павлівна

39

Державний реєстратор

 

40-45

Адміністратор

Ярчук Жанна Богданівна

Адміністратор

Гуменюк Тетяна Миколаївна

Адміністратор

Шлапак Олександра Павлівна

Адміністратор

Галета  Оксана Іванівна

Адміністратор

Трачук Любов Григорівна

Адміністратор

Ярощук Людмила Миколаївна