В Павлівській громаді відбулися пам'ятні заходи з нагоди відзначення 205-ої річниці від дня смерті Тадеуша Чацького

Дата: 08.02.2018 21:17

Тадеуш Чацький — відомий учений свого часу, громадський діяч, просвітянин, правник, колекціонер, який проживав в містечку Порицьк (нині село Павлівка,  Іваничівського району).

Так, 8 лютого в бібліотечних закладах Павлівської громади відбулись інформаційні-просвітницькі  заходи, розгорнуті тематичні полички та викладки літератури присвячені 205-тій річниці  від дня смерті  Т.Чацького.

В бібліотеці села Жашковичі  для присутніх  проведена історична година «Просвітницький шлях графа Чацького»  доповненням  якої стала,  розгорнута тематична викладка літератури "Чацький - символ єдності Європи. Захід підготувала  бібліотекар села  Жашковичі Оксана Грисюк .

Історичну годину «Слідами графа Тадеуша Чацького» для  учнів  ЗОШ І ст. с.Переславичі  підготовлено бібліотекарем сільської книгозбірні Оленою Ющик . Організатор  заходу розповіла дітям про цікавий шлях і громадську роботу цієї видатної людини.

Відповідні заходи були проведені і в ЗОШ І-ІІ ступеня с. Топилище  організовані  місцевим бібліотекарем Оленою Федорук.

Здобувачі освіти  з цікавістю слухати інформацію про Тадеуша Чацького, адже він приніс світову славу Волині, українській землі, на якій народився і виріс.