Сесія Павлівської сільської ради

Дата: 28.11.2017 20:11

24 листопада відбулось пленарне засідання сесії Павлівської сільської ради, яку провів сільський голова Андрій Сапожник. На засідання сесії були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, а саме: в.о.начальника відділу культури Лілія  Парфенюк, директор КЗ «Іваничівська дитяча музична школа» - Тетяна Шиманська, директор КЗ ТзОВ «Барвінок»- Ігор Бабак, директор територіального центру - Оксана Приступа, директор КЗ «Іваничівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Віталій Марчук. Кожен із доповідачів переконував в доцільності функціонування та співфінансування ввірених їм установ. Депутати прийняли рішення направити листи в установи району щодо надання детальнішої інформації про послуги, які зможуть бути надані жителям ОТГ.

Також на сесії були розглянуті інші питання порядку денного.