День пам’яті та примирення

Дата: 09.05.2017 20:06

8 травня,  у День пам’яті та примирення, у Павлівці вшанували тих, хто поклав своє життя за єдину Україну. Захід відбувся у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с. Павлівка. В урочистостях брали участь сільський голова Андрій Сапожник та заступник голови Ніна Петренко,  депутати сільської та районної рад, учасники  АТО, рідні загиблих на сході Святослава Потапчука та Ігоря Сливки, апарат сільської ради, діти, учні, батьки .

В цей день ми згадуємо подвиг українського народу, його  вагомий і неоціненний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, а також вшановуємо нинішніх захисників Вітчизни. – сказав Андрій Сапожник. - пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Діти своїми руками сплели гірлянду і  виготовили маки – символи Дня Примирення та Дня Перемоги, підготували  зворушливу музично-поетичну  композицію,  що  присвячена  мужнім  воїнам,  величі  і  силі  духу  нашого  народу,  безсмертного  подвигу  нинішніх  сивочолих  ветеранів  та  трудівників  тилу.