Щедрі дарунки до дня Свято Миколая

Дата: 18.12.2017 19:33

Емоційним, веселим, з піснями і запальними танцювальними флеш-мобами, 18 грудня відбулось свято Миколая, в закладах освіти сіл Павлівка та Риковичі. Завдяки клопіткій праці очільника  Андрія Сапожника та працівників громади, вперше для усіх дітей 1-4 класів, дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей учасників АТО,  дітей-інвалідів організовано захід. Переконані, що для  понад трьохсот  дітей це свято залишиться незабутнім.  І не тільки тому, що дійство  завершилося врученням кожному солодкого подарунка, а насамперед тому, що дівчатка та хлопчики були безпосередніми учасниками: хороводили, грали в ігри, відгадували вікторини, загадки та збирали сердечка доброти. На свято до дітей завітали, окрім традиційно улюбленого Св. Миколая, Біда, Супушко, Мольфарка та  інші казкові герої. Насичену мистецьку програму, а саме за сюжетом казки «Супушко» (режисер Інна Мірчук), підготували аматорський колектив з Турійська.  Разом з дітьми отримали годину чудових вражень вчителі, батьки та  благодійники. Організатори свята щиро дякують усім меценатам за щедрі подарунки для малечі. Це - Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя», ПП «Розумна сила» та підприємці Павлівської громади. Бажаємо, щоб це свято стало для всіх  святом Милосердя, святом Доброти, Прощення та Любові до ближніх.