Вітання голови громади Андрія Сапожника з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2017 18:10

Фото без опису                                                                                            Шановна Павлівська громадо!

Дорогі колеги та друзі!

Від усього серця радий привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Переконаний, що попереду - плідні трудові будні, реалізація нових проектів громади, які принесуть вагомі, реальні  здобутки, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя населення нашої громади.

Хай збудеться все задумане, а 2018  рік стане роком добробуту та реальних  змін на краще.

Хай прийдешній рік принесе усім нам миру. Миру нашій країні, кожній родині, миру кожній хаті! Без цього інші побажання не матимуть сенсу.

Бажаю усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Павлівський сільський голова                                                                 Андрій Сапожник