Змагались агітбригади

Дата: 21.03.2018 17:00

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів  21 березня на базі Павлівського ліцею відбувся конкурс агітбригад. У конкурсі взяли участь 4 команди із закладів освіти І-ІІ ступеня сіл. Старий Порицьк, Трубки, ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Риковичі та Павлівського ліцею.

Основним завданням конкурсу є: виховання в учнів любові до рідного краю; формування в них екологічної культури; пошук   нових      форм,    методів    і    моделей    організації    еколого-просвітницької роботи з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів; поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної еколого-просвітницької роботи з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Конкурсанти підготували цікаві презентації  еколого-просвітницької   та  природоохоронної  діяльності, а також конкурсні виступи. Виступи агітбригад із закладів освіти сіл Риковичі, Павлівка та Старий Порицьк були побудовані на місцевому матеріалі.

За результатами конкурсу та висновків журі

ІІ місце посіла команда "Ехо" Павлівського ліцею, ІІІ місце розділили агібригади "Еколог" (ЗОШ І-ІІ ст.с. Старий Порицьк) і "Джерельце" (ЗОШ І-ІІІ ст с. Риковичі).

Агітбригада ""Крик природи" із ЗОШ І-ІІ ступеня с. Трубки  нагороджена подякою.