В ЗОШ І-ІІ ступеня с. Завидів - новий комп'ютерний клас

Дата: 13.09.2017 16:34

13 вересня 2017 року  голова Павлівської сільської ради Андрій Сапожник взяв участь у  відкритті комп’ютерного класу ЗОШ I-II cтупеня. с.Завидів. За сприяння Народного депутата України Ігоря Гузя в навчальний заклад з державного бюджету було виділено кошти для придбання навчально-компютерного комплексу. І на 1 вересня учні цієї школи мають змогу підвищувати вміння та навики роботи за  сучасними новими компютерами. Завдяки конкурсу,котрий був оголошений фондом Ігоря Гузя "Прибужжя" матеріальна база шкіл поповнилася  девятьма новими класними дощок.

А також, голова Андрій Сапожник та Ігор Гузь відвідали приміщення будинку культури села, де очільник громади ознайомив  гостей з проведеними роботами, а саме: встановлено 10 енергозберігаючих вікон та 11 дверей.  В ході зустрічі обговорено  подальші плани  поточних робіт даного закладу.