«Ой, Андрію, Андрію, даруй нам надію!»-закликали в клубі с.Переславичі

Дата: 14.12.2018 11:33

13 грудня православні християни відзначають свято на честь апостола Андрія Первозванного. Цей день завжди вшанували наші батьки, діди, прадіди, а особливо воно важливе для молоді. Від нього віє чарівною староукраїнською стихією. З давніх-давен у ніч на Андрія дівчата ворожать і кожна з них вірить, що Андрієва ніч допоможе їй пізнати свою долю – дізнатися,чи вийде заміж, а чи доведеться ще рік дівувати. Ця ніч була єдиною протягом року, коли дозволялися різні парубочі жарти та витівки. В переддень цього свята у клубі села Переславичі, також відбулось святкування Андріївських вечорниць «Ой, Андрію, Андрію, даруй нам надію!», яке підготували працівники культури  Руслана Дністрян та Олена Шумик. В залі гучно лунали пісні, вірші, гуморески, танці, ворожіння, ігри – все це було для гостей. В свою чергу присутні відповіли гучними оплесками, щирими усмішками та хорошим настроєм,чим допомогли створити неймовірну атмосферу на святі. А найсолодші враження та емоції, як учасникам, так і гостям подарували кусання калити та частування смаколиками, які приготували учасники свята.