Обговорили основні розрахунки до бюджету освітньої галузі

Дата: 06.12.2018 15:47

5 грудня  з ініціативи  сільського голови Андрія Сапожника відбулась нарада керівників закладів освіти Павлівської сільської ради. У нараді взяли участь заступник голови Ніна Петренко, головний спеціаліст гуманітарного відділу Неоніла Вижва, головний спеціаліст фінансового відділу Галина Климчук. Також були запрошені директори закладів освіти, які будуть приєднані після виборів 23 грудня.

Ключовим питанням наради було обговорення основних показників фінансування галузі освіти у 2019 році.

Як зазначив очільник громади Андрій Сапожник, основне завдання при формуванні бюджету на 2019 рік, це забезпечення виплати заробітної плати та витрат на енергоносії, тому потрібно виважено та раціонально проаналізувати всі дані по бюджетних запитах, необхідних на утримання закладів освіти. Спільно та злагоджено вирішувати питання з фінансуванням.

Головний спеціаліст фінансового відділу Галина Климчук поінформувала присутніх про основні розрахунки до бюджету по дошкільних закладах та закладах загальної середньої освіти. А це, заробітна плата, енергоносії, курсова перепідготовка, відрядження, заміна уроків, харчування, придбання та інше.

Водночас присутні директори закладів освіти, мали можливість задати запитання, внести власні пропозиції та бачення покращення бюджетних процесів.

Крім того, було обговорено ряд поточних питань щодо діяльності закладів освіти у грудні поточного року.