Молодіжний журнал "ЗАРАЗ" знайшов свої домівки

Дата: 27.11.2018 13:18

Молодіжний журнал "ЗАРАЗ", який створили молоді люди із Волині, Луганщини та Німеччини, знайшов свої домівки у Павлівській ОТГ.

Цей журнал – який є продуктом проекту «Долаючи невидимі кордони» – це зерно, яке висадила молодь, щоб показати різні історії людей, що кожен може побудувати своє життя, якщо шукає можливості, а не виправдання. Він зацікавить молодь, яка прагне змін.

Тут читач відкриє для себе історії, за якими стоять живі емоції та історії життя. Кожен, хто візьме журнал до рук, погляне на майбутнє очима мам, колишнього ув`язненого, митців, краєзнавців та інших жителів Луганської та Волинської областей.

Завдяки ГО «МЕТА-ПЛЮС» (Оксана Стасюк) п’ять примірників журналу потрапили у бібліотеки сіл Павлівка (Світлана Савчук), Жашковичі (Оксана Грисюк), Старий Порицьк (Оксана Патер) та ЦНАП с.Павлівка.

#ourfuture_ua