Проведено конкурс на посаду директора

Дата: 13.11.2018 12:37

13 листопада у Павлівській сільській раді вперше проведено конкурс на посаду директора закладу освіти.

Даний конкурс проведено згідно Закону України "Про освіту", відповідно до Положення про призначення керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності, затвердженого рішенням сесії Павлівської сільської ради від 19.06.2018 № 12.2/6 та Порядку проведення іспиту на заміщення ваканткої посади, затвердженого розпорядженням сільського голови.

Забезпечуючи прозорість та відкритість проведення конкурсу було проведено відеофіксацію

За результатами тестування, розв'язку ситуаційного завдання, публічної презентації  Богуна Віталія Васильовича визнано  переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора гімназії с. Жашковичі Павлівської сільської ради Волинської області та рекомендовано сільському голові  дану кандидатуру на призначення терміном на два роки.