В клубі с.Переславичі відбулись пізнавально-розважальні заходи приурочені Дню українського козацтва

Дата: 13.10.2018 09:54

Фото без опису14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Цього дня українці відзначають День Покрови Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та річницю створення УПА.

Напередодні цього свята, у клубі с.Переславичі, працівники культури Дністрян Руслана та Ющик Олена, разом з учнями Переславичівської ЗОШ I ст., підготували цікаве та веселе свято. На початку заходу ведучі розповіли учасникам та гостям про традиції і історію святкування Покрови та славні козацькі звичаї. Присутні пом`янули хвилиною мовчання всіх героїв нашої держави, які віддали своє життя за нашу неньку Україну. В свою чергу, дітки подарували присутнім ряд позитивних емоцій і хорошого настрою у своїх віршах та піснях. Однак найцікавішим і захоплюючим для дітей стали змагання, у яких вони охоче брали участь. Бібліотекарем була презентована експрес-виставка «Гордість і душа держави,її надія і оберіг – це захисники України».