В громаді привітали працівників освіти

Дата: 04.10.2018 15:29
Кількість переглядів: 2047

Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День працівників освіти  вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

4 жовтня 2018 року в Павлівському ліцеї  відбулися урочистості з нагоди цього свята. З вітальним словом до освітян, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави, звернувся сільський голова  Андрій Сапожник. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення працівників освіти для суспільства, подякував педагогічним колективам громади,  за плідну роботу, за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Відтак, за сумлінну працю, навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди дня працівників освіти грамотою голови Павлівської сільської ради відзначили Саюк Оксану Володимирівну – вчителя початкових класів Павлівського ліцею, Секунду  Олега  Йосиповича – вчителя фізичної культури  Павлівський ліцею, Хомін Наталію Михайлівну – вчителя української мови та літератури Павлівського ліцею,Смірнову Мирославу Сергіївну– вчителя початкових класів, завідувача Старосільською початковою школою – філією Павлівського ліцею,  Смаль Лілію Олексіївну – вчителя початкових класів Переславичівської початкової школи – філії Павлівського ліцею, Матвійчук Жанну Йосипівну – вчителю фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня  с. Риковичі, Швеця Валентина Миколайовича – вчителя географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня  с. Риковичі, Мазурчук Вірі Павлівні -  вчителю української мови та літератури  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня  с. Риковичі, Любченко Наталії Григорівні – вчителю початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Жашковичі, Грицюк Марії Леонідівні - вчителю початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Жашковичі, Ничипорук Ользі Іванівні - вчителю початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Завидів, Крищук Світлані Миколаївні - вчителю англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Завидів, Нагорній Галині Степанівні – вчителю математики загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Старий Порицьк, Єдинак Тетяні Іванівні – заступнику директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІ ступенів с. Старий Порицьк,Скібчик Ірині Степанівні - вчителю початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Топилище, Оранській Олені Олександрівні – вчителю англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Топилище, ЦЮЦЮР Наталії Петрівні - вчителю зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Трубки, Шпак Вірі Іванівні - вчителю початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Трубки, Косик Людмилі  Іванівні – директору НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» с. Самоволя, Мазурок Мирославі Василівні - вчитель початкових класів  НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» с. Самоволя. Подяку голови Павлівської сільської ради за сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди дня працівників освіти оголошено Стадніку Олександру Володимировичу - водію шкільного автобуса Павлівського ліцею, Піварчук Людмилі Федорівні – прибиральнику службових приміщень Павлівського ліцею, Кушнірук Євгенії Іванівні - прибиральнику службових приміщень Старосільської початкової школи – філії Павлівського ліцею, Ковальчук Надії Омелянівні - прибиральнику службових приміщень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Риковичі, Колошнюк Надії Йосипівні – кухарю загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Жашковичі, Семинському Анатолію Олександровичу – сторожу загальноосвітньої  школи І-ІІ ступеня с. Завидів, Якимчук Наталії Миколаївні – кухарю загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Старий Порицьк, Тарасюк Людмилі Олександрівні – кухарю загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Трубки, Зелінській Антонівні Василівні - кухарю загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Топилище, Новачук Марії Дмитрівні – прибиральнику службових приміщень НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» с. Самоволя.

До привітань приєднались заступник голови - начальник гуманітарного відділу Ніна Петренко та  головний спеціаліст гуманітарного відділу Неоніла Вижва. А також для освітянських колективів громади було подаровано солодощі від Павлівської сільської ради.

Хороший настрій та приємні враження надовго залишаться в пам’яті присутніх завдяки  художнім номерам, які подарували аматорські колективи Ківерцівщини.