Увага! Користувачам природним газом

Дата: 12.09.2018 11:55

Шановні жителі громади, користувачі природним газом, інформуємо Вас про те, що призначення житлової субсидії надалі будуть здійснюватися після поданням нових заяв і декларацій і уточнення складу сім’ї.

Надалі хто хоче отримати субсидію на зимовий опалювальний період просимо звертатись з 01.09.2018р. в Центр надання адміністративних послуг Павлівської  сільської ради або колишні сільські ради  з переліком таких документів , а саме:

1. Будинкова книга.

2. Паспорти всіх зареєстрованих до будинку осіб і тих, що проживають без реєстрації.

3. Ідентифікаційні коди всіх зареєстрованих до будинку осіб осіб і тих, що проживають без реєстрації.

4. Особові рахунки на газ, світло та воду.

Якщо у складі сім’ї є особи які зареєстровані, але не проживають, потрібно надати такі документи:

• Документ, що підтверджує місце проживання даної особи

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.