Робоча нарада працівників культури громади

Дата: 06.09.2018 15:48

6 вересня 2018 року відбулась робоча нарада працівників культури , яку за дорученням начальника гуманітарного відділу Ніни Петренко, провела провідний спеціаліст Олена Шумик.

На нараді були присутні  начальник фінансового відділу Людмила Радзівіло та головний спеціаліст з правової роботи Ірина Бобрик.

В порядку денному розглядалися питання: обрання голови трудового колективу, подання пропозицій до бюджетів на 2018-2020 роки, а також підведено підсумки   I- го етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості.

Крім того, обговорено відзначення професійного свята  Дня бібліотек та участь народного аматорського фольклорного колективу «Берегиня» БК с.Жашковичі в  фестивалі традиційної національної культури «Український коровай-сузір'я» в м.Володимир-Волинський.

В ході робочої наради проведено детальний аналіз  здачі платних послуг за III квартал,а також працівники культури с.Жашковичі прозвітували за допомогою   відео-презентації про проведені заходи за поточний рік.

Бібліотекарем с.Старий Порицьк Оксаною Патер, було надано  відповідні рекомендації щодо  організації різноманітних інноваційних заходів в бібліотеці.