Вітання голови Андрія Сапожника та заступника голови Ніни Петренко з Днем Знань!

Дата: 03.09.2018 08:22

Дорогі здобувачі освіти,  шановні  педагоги

Павлівської громади!

Від щирого серця вітаємо вас із чудовим та хвилюючим свято  – Днем Знань!

Це день, яким розпочинається кожен новий навчальний рік. Воно єднає усі покоління представників різних професій, бо складну й тернисту дорогу до знань ми розпочинаємо зі школи і продовжуємо усе наше життя.

Шановні педагоги! На ваші плечі покладена висока місія – ви маєте не лише дати учням знання та допомогти їм визначити майбутню професію. Ваше завдання – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість. Ми щиро вдячні вам за важку працю, за вашу шляхетну справу. Щодня ви даруєте знання й тепло своїх сердець, віддаючи кожному вихованцю частину душі.

Дорогі діти, хай кожен навчальний день буде світлим, радісним і плідним. Впевнені, що зерна знань, які ваші вчителі та батьки посіють у Ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо рідного краю.

Бажаємо всім успішного навчального року, міцного здоров’я, невичерпної енергії,творчих здобутків та мирного неба над головою!

Зі святом!

З повагою,

Сільський голова                                                                    Андрій Сапожник

Заступник голови  - начальник гуманітарного відділу