Спортивна делегація Павлівської громади на Європейських Днях Добросусідства «Кордон 835»

Дата: 21.08.2018 11:12

Традиційно в серпні на кордоні з Польщею проходять Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835». Цього року урочисте дійство відбувалося 19 серпня.

На фестивалі відбулись змагання з фізичної культури та спорту. Програма змагань включала міні-футбол, метання колоди, армреслінгу, гирьового спорту та перетягування канату.

Збірна команда Павлівської громади посіла I-ше загальнокомандне по підсумках змагань, а саме: не було рівних у змаганнях з перетягування канату, відповідно павлічани посіли перше місце, друге місце Піварчук Микола посів у змаганнях з гирьового спорту, друге місце виборов Радзівіло Валентин у змаганнях із армреслінгу, друге місце вибороли футболісти та на четверте місце метнув колоду Шумик Юрій.

Вітаємо переможців!