Свято громади вдалося!

Дата: 29.07.2018 11:34

28 липня, як і планувалося, наша громада відзначила другу річницю з дня створення Павлівської громади.

Серед офіційних гостей свята – голова громади Андрій Сапожник, народний депутат України Ігор Гузь, заступник голови Іваничівської ОТГ Віктор Березюк, заступник голови Іваничівської районної ради Юрій Мазурок, голова Іваничівського районного осередку УКРОП Сергій Недбайло, консул Марек Запур – представник Генерального консульства Республіка Польща у місті Луцьку.

Заходи розпочались із спільної молитви священнослужителів громади, під час якої хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх загиблих,які захищали територіальну цілісність нашої держави. Після чого  сцену заполонили кращі колективи закладів освіти та культури громади. Це - учасники молодшої та середньої групи хореографічного колективу «Dancelife», клубу с.Трубки. Керівники Ольга Шкарадюк та Надія Матвійчук. Про «Мамину хустку» заспівала Віка Романюк із с.Рикович, а  танцювальний колектив  початкової школи с.Переславичі став справжньою окрасою пісні.

Своє пісенне мистецтво дарували: Кунець Марта з  с.Самоволя, дует сестер у складі Тетяни та Анастасії Шкарадюк із с.Трубки, Світлана Мозола, сімейний дует у складі Ольги і Павла Семенюків та троїсті музики з  с.Старий Порицьк, Дарина Лукашук  та  Ангеліна Піварчук с. Павлівка, Вікторія Чернета, дует у складі Анастасії Смаль та Богданни Гринюк с.Топилище, Тарас Фіть с. Павлівка. Фрагмент з обряду «Перезва»  майстерно показав народний фольклорно-етнографічний  колектив «Берегиня», БК с. Жашковичі (керівник Наталія  Мельничук), котрий  разом  із глядачами затанцював  старовинний танець «Печонеє порося». Хореографічне мистецтво показали учні школи I-III ст.с.Риковичі та с. Самоволя. Вразив своєю артистичністю «Колонівський батальйон» клубу с.Колона (керівник Алла Юндак) за що отримав гучні оплески.

Велику радість і задоволення  присутні отримали від виступів народного вокального гурту «Оксамит» Турійського РБК, народного танцювального колективу «Барвінок» Сокальського району та гурту «Galicia folk band» м.Львів.

Під час свята працювали декілька локацій, а саме: дитяче містечко, де малеча мала можливість пограти в різноманітні ігри та взяти участь у святі фарб холлі, арт- містечко на якому глядачі могли придбати вироби від народних умільців з Іваничівщини та м.Нововолинська, а також переглянути виставку автентичних костюмів підготовлену бібліотечними працівниками закладів культури громади. Там же, гостей   забавляв гурт «Діди».

Родзинкою свята стало відкриття інсталяції «Я люблю Павлівку» за сприяння народного депутата України Ігоря Гузя та фонду «Тільки разом».

Паралельно відбувалися спортивно-масові заходи (фінал Павлівської ОТГ з міні-футболу, змагання з настільного тенісу, перетягування канату, перевезення навантаженого возу, перенесення на швидкість мішків з цукром, метання колоди, армреслінг, дартс).

Протягом свята гостей розважав мім Олег Ярошенко зі Львова, а кращі господині сіл павлівщини представляли свої кулінарні шедеври.

Ще одним подарунком  для присутніх стали  виступи молодих виконавців Павлівщини та гостей: Оксани Цвинкилевич м.Володимир-Волинський, гурт «Брати» с.Луковичі, Катерина Мозола с.Старий Порицьк, Микола Піварчук с.Павлівка, а також показовий виступ з брейк-дансу.

Кульмінацією свята стала дискотека за участі діджея Андрія Китченка та запуск світлодіодних кульок.

Всім учасникам дійства були вручені подяки від імені голови Андрія Сапожника. Оркомітет свята висловлює щиру вдячність меценатам свята, а саме:

Фондам «Прибужжя» та «Тільки разом»,ТоВ «СМ – Рембуд» - директору Мазуркевичу Олександру,ПП Карпову Олегу, ТЗоВ «ВВП-Буд Монтаж»- засновнику товариства Пилипюку Вадиму, ТЗов «Старий Порицьк» - Олександру Обштирю,ПП « Мас-ком»- директору Оксані Щерблюк, Павлівському пивзаводу – в особі директора  Пікути Юрія, ПП Роману Чипинюку,ПП Мирославі Пікуті, Василю Живчину- депутату сільської ради,меценату.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на свято. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.