У закладах освіти тривають ремонтні роботи

Дата: 27.07.2018 09:14

У закладах освіти повним ходом ідуть ремонтні роботи. Уже завершено поточні ремонти у семи закладах загальної середньої освіти та п'яти закладах дошкільної освіти. Для цих потреб з місцевого бюджету виділено 100,0 тис. грн.

Крім того, у Павлівському ліцеї завершено капітальний ремонт фойє закладу (шпаклювання стін, заміна внутрішніх дверей, кріплення підвісної стелі, встановлення світодіодного освітлення), ремонт сходової площадки перед школою – покладено костку.

У ЗОШ І-ІІ ст..с. Завидів замінено  35 вікон на енергозберігаючі та двох зовнішніх дверей на енергозберігаючі, у  ЗОШ І-ІІ ст..с. Топилище – ремонт фойє закладу.

Завдяки коштам, які залучені із ДФРР та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури на розивток об'єднаних територіальних громад тривають роботи у ДНЗ с. Старосілля – утеплення фасаду, утеплення горища, внутрішні роботи (шпаклювання стін, облаштування стелі, укладання ламінату в коридорах, ігровій та спальній кімнаті), у Старосільській початковій школі – заміна підлоги (на ламінат), шпаклювання стін, кріплення підвісної стелі у двох класних кімнатах, заміна системи опалення, шпаклювання стін та кріплення підвісної стелі у фойє школи. Утеплення фасаду приміщення.

У Переславичівській початковій школі завершуються роботи щодо встановлення парової системи опалення.

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Старий Порицьк залито підлогу у коридорах під покриття керамічною плиткою,  у двох класних кімнатах – під ламінат.

У ДНЗ с. Риковичі  тривають ремонті харчоблоку, їдальні та коридору (підлога, стіни, стеля), а у ДНЗ с. Павлівка  - ігрової та спальної кімнат, коридору (шпаклювання стін, стелі, заміна підлоги).

У ЗОШ І-ІІ ступеня с. Тпилище ведуться ркмонтні роботи щодо заміни теплотраси та твердопаливного котла.

Заплановано замінити твердопаливний котел у НВК «ДНЗ-І ст..» с. Самоволя.

24 липня з робочим візитов у цих закладах побував сільський голова Андрій Сапожник та заступник голови-начальник гуманітарного відділу Ніна Петренко, з метою перевірки якості виконання робіт.