БК с.Завидів: «Квітуй у пісні й добрих справах чарівна молодість моя»

Дата: 24.06.2018 17:00

День молоді - це не просто чергова календарна дата. Це день, котрий  символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості. Адже молодь - це невтомний двигун прогресу, майбутнє країни, джерело дерзань, пошуків, неспокою і реалізації найсміливіших сподівань. Традиційно сценарій на День молоді у всіх містах та селах України багатий на  різноманітні заходи.

Відтак, 24 червня  2018 року, відбувся святковий концерт «Квітуй у пісні й добрих справах чарівна молодість моя», котрий підготувала  директор Будинку культури села Завидів Наталія Редько. Програма заходу складалася із концертної програми по завершенню якої, відбулась молодіжна дискотека.

Аматори Будинку культури щиро привітали усіх присутніх з святом молоді,  краси, бадьорості і завзяття.  У свою чергу глядачі підтримували їх бурхливими оплесками. Всім було весело, цікаво, а найголовніше, що ніхто не залишився байдужим.