Літній відпочинок в таборах

Дата: 30.05.2018 20:17

Для забезпечення цікавого та корисного літнього дозвілля учнів 29 травня у двох закладах освіти Павлівської сільської ради розпочали роботу табори з денним перебуванням. По 25 дітей пільгових категорій відпочивають на базі ЗОШ І-ІІ ст.с. Старий Порицьк та с. Жашковичі. Табори працюватимуть протягом 14 робочих днів. Для дітей організовано дворазове харчування.

Організація відпочинку в таборах з денним перебуванням передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби, вміння, знання. До роботи у  таборах залучені працівники закладів освіти, які забезпечуватимуть необхідні умови для повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку й дозвілля дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою, суспільно-корисною працею.