Яскраве свято дитячої творчості відбулось в Павлівській громаді

Дата: 17.04.2018 20:43

17 квітня в приміщенні Павлівського ліцею  відбувся  огляд – конкурс художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів»,в якому приймали участь заклади освіти громади. Огляд проводився з метою виявлення,  підтримки дитячих талантів і обдарувань, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності. Підтримати вихованців та порадіти за них приїхали гості з області  - методист Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів Надія  Шевчук, а також на свято запрошена заступник голови –начальник гуманітарного відділу Ніна Адамівна Петренко. Яскраве свято дитячої творчості відбулось завдяки учасникам, їх керівникам,  працівникам гуманітарного відділу, батьківської громадськості. Учні продемонстрували 17 яскравих номерів у різних номінаціях. Виступали діти усіх ланок освіти, що дало змогу ширше розкрити різноманітність дитячих талантів.

Зачарували глядачів пісні у виконанні дуету у складі Ангеліни Піварчук та  Наталії  Туруцької,  Дарина  Лукашук (учні Павлівського ліцею), Світлани  Мозоли та  Ігоря Глуха (ЗОШ I-II ст. с. Старий Порицьк), сестер Анастасії та Тетяни Шкарадюк (ЗОШ I-II ст. с.Трубки), Оксани Парадухи та вокальної дитячої  групи  із  ЗОШ I-III ст..с. Риковичі, Марти Кузнець (НВК «ДНЗ – ЗОШ I  ст.» с.Самоволя).

Учні продемонстрували вміння гри на музичних інструментах: в’язанку українських народних пісень та українську  народну пісню «Плакуча гітара» виконали тріо  трубачів  учнів  НВК «ДНЗ - ЗОШ I ст.» Самоволя, вихованці КЗ «Іваничівської дитячої музичної школи». Щиро сміялися над гуморесками  Павла Глазового, які розповідав Роман Піварчук (ЗОШ I-II ст. с. Старий Порицьк) . Танцювальні вміння показали учні (НВК «ДНЗ – ЗОШ I  ст.» с.Самоволя), яскравою окрасою свята стали танцювальні композиції «Діти України» (ЗОШ I-II ст. с. Трубки), « Ми за мир» ( ЗОШ I-III ст. с.Риковичі) та пісенно-танцювальна композиція «Мамина хустка» (солістка Вікторія Романюк із ЗОШ I-III ст. с. Риковичі та учні Переславичівської початкової школи). Нікого не залишила байдужим у залі акторська гра Софії Шелест (ЗОШ I-III с. Риковичі), яка вміло показала  свої здібності у  літературно-драматичній композиції «Співець». Декламаторський  талант продемонстрували ведучі  Тарас Петрук та Надія Іванчук.

На святі була представлена виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва: вишиті вироби,  вироби з бісеру, паперу та інші, яку готували гуртківці закладів освіти громади. Вразила усіх присутніх гарно прикрашена актова зала, яка створювала атмосферу урочистості і святковості.

Після завершення заходу зі словами вдячності організаторам, учасникам та їх батькам виступила Надія  Шевчук (методист Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів), а заступник голови Ніна Петренко вручила подяки керівникам та учасникам  огляду художньої самодіяльності.

Тож щиро хочеться подякувати усім дітям, які показали свій талант, зачарували своєю неповторністю і оригінальністю виконання своїх номерів, вчителям, які доклали максимум зусиль,до підготовки художніх номерів. Адже після таких заходів надовго залишаються у пам’яті тільки найкращі враження і позитивні емоції.