Звітний концерт  художньої  самодіяльності ЗОШ  І-ІІ  ступеня  с.Жашковичі

Дата: 03.05.2017 15:32

Доброю  традицією  ЗОШ  І-ІІ  ступеня  с.Жашковичі  є  проведення  в  кінці  навчального  року  звітного  концерту  художньої  самодіяльності.  У  прекрасні  Великодні  дні    30  квітня  2017 р.  відбувся  черговий  фестиваль  учнівської  творчості  «Ми  -  діти твої,  Україно!»

Вчителі  Мельничук О.В.  та  Богун В.В.  стали  ведучими  свята  та  розпочали  разом з  учнями  святкову  програму.  Звучали  пісні  та  вірші,  зачаровували  хореографічні  композиції  (керівник  Л.Васага),  піднімали  настрій  жартівливі  сценки  та  гуморески.  Доповненням  номерів  були  відео презентації,  які  демонструвались  на  екрані.

Концертна  програма  тривала  довго,  запрошуючи  присутніх  в  чарівні  куточки  неньки-України,  на  гостину  до  отчого  краю,  до  української  родини.  Адже  сьогодення  творить  нову  історію  України,  учасниками  якої  всі  є  всі  ми.  Нехай  лине  у  світи  наша  українська  пісня,  нехай  барвисто  звучить  рідна  мова,  а   пронесуть  цей  скарб  наші  діти,  наші  вихованці.

Присутні  щедро  ділилися  оплесками  та  усмішками.  Серед  гостей  -    начальник   відділу  освіти  Павлівської  сільської  ради  Петренко Н.А.,  яка  подарувала  колективу  школи  подарунковий  сертифікат,  щиро  подякувала  колективу  школи,  батькам  за  чудовий  звіт  художньої  самодіяльності.