Стратегічний план розвитку Павлівської ОТГ

Дата: 13.12.2017 15:17

Шановні жителі громади!

Робоча група із розробки Стратегії розвитку Павлівської об’єднаної територіальної громади, за підтримки Волинського відокремленого підрозділу Установи «Центру розвитку місцевого самоврядування» та Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою, пропонує ознайомитися з ПРОЕКТОМ Стратегічного плану розвитку Павлівської об’єднаної територіальної громади.

Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого можуть (і повинні) вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків.

Ваші зауваження та пропозиції приймаються до 25 грудня 2017 року:

на електронну пошту veco-pavlsv@ukr.net

за телефоном +38 067 587 47 94.