Педагоги закладів освіти Павлівської громади змагалися у конкурсі фахової майстерності

Дата: 30.11.2017 14:32

З метою виявлення, узагальнення і поширення досвіду роботи кращих педагогічних працівників, стимулювання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Даний конкурс в громаді проведено вперше. У цьому році учителі мали можливість брати участь у чотирьох номінаціях – українська мова та література, фізика, фізична культура, німецька мова.

29    листопада на базі закладу освіти с. Павлівка п’ять кращих  педагогів показали свою педагогічну майстерність під час відкритих уроків  В номінації «Українська мова та література» на розгляд журі представлено 4  уроки педагогами Мазурчук Вірою Павлівною (Риковичі), Цюцюр Нталією Петрівною (Трубки), Хомін Наталією Михайлівною (Павлівка), Новак Оленою Володимирівною (Старий Порицьк), в номінації «Фізика» - відкритий урок  дала Матвійчук Жанна Йосипівна (Риковичі).

За результатами ІІ туру конкурсу визначено переможців:

в номінації «Українська мова та література»:

І місце – Хомін Наталія Михайлівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст..с. Павлівка,

І місце – Новак Олена Володимирівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ст.с Старий Порицьк

ІІ місце - Мазурчук Віра Павлівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст.с. Риковичі

ІІІ місце - Цюцюр Наталія Петрівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Трубки

в номінації "Фізика"

диплом - Матвійчук Жанна Йосипівна, вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Риковичі.

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!!!