У Павлівській громаді в БК с.Жашковичі відбулись "Викрутаси з елементами аеробіки"

Дата: 31.01.2018 13:21

Рухова активність є природною біологічною потребою кожного. Цілу низку позитивних емоцій присутнім подарував захід здорового способу життя "Викрутаси з елементами аеробіки»,  який  організували клубні працівники БК с. Жашковичі. Присутні, які прийшли відвідати перший інноваційний захід, провели час, весело та завзято.
      Учасники виконували легкі фізичні вправи під музику. Тут можна було відволіктись від щоденних клопотів і присвятити час для себе. А ще, як виявилось це – сміхотерапія, така потрібна в сьогоденні. Захід був організований для жінок та активну участь взяли  і чоловіки. А як без них.
       Також,  бібліотекарем с. Жашковичі  О. Грисюк була  розгорнута   викладка літератури "Рух - шлях до здоров'я". На завершення дійства, присутні  активно підтримали пропозицію, щодо проведення відповідних заходів щовівторка. Отож ,ласкаво запрошуємо усіх бажаючих!