У день Святого Валентина - на рушничок щастя

Дата: 15.02.2018 13:07

14 лютого, в День святого Валентина окрім культурно-мистецьких заходів, що пройшли в Павлівській  громаді, відбулась  святкова церемонія шлюбу. На рушничок щастя  стали дві молодих пари – це Ляшук Назарій Миколайович і Бездітна Юлія Сергіївна та Борейко Сергій Володимирович і Чернета Вікторія Валеріївна.

Урочисту церемонію провели  секретар сільської ради Ольга Когут та керуюча справами сільської ради Олена Гусар.

Молоді пари ,які заручилися у цей символічний день, впевнені та  переконані , що тепер сам святий Валентин буде оберігати любов і щастя їхніх родин.

Тож, Павлівська громада щиро вітає молодят,бажає поповнення в сім'ї, фінансового благополуччя, взаємного терпіння і поваги на довгі-довгі роки. Та вірить,що такі події стануть доброю традицією.