В Павлівській громаді відбулись урочистості до дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2017 13:07

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Так,7 грудня  в  ЗOШ I I-III ст.с.Павлівка  відбулись святкові урочистості  з нагоди професійного свята, в яких взяли участь депутати Павлівської сільської ради, в.о старост, адміністратори, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого комітету та  відділів сільської ради та  інші.

З вітальною промовою до присутніх звернувся очільник громади Андрій Сапожник.

- «Уклін і шана Вам, дорогі працівники органів місцевого самоврядування, депутати, ветерани самоврядної ниви за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя».

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітали: заступник голови - Ніна Петренко,помічник народного депутата Ігоря Гузя –Ігор П’ятоха.

Кращих депутатів та  працівників  місцевого самоврядування нагороджено грамотами та подяками голови Павлівської сільської ради.  Зокрема,грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування,активну громадську діяльність,багаторічну сумлінну працю,високий професіоналізм та з нагоди дня місцевого самоврядування  депутатів Павлівської сільської ради Ткачову Оксану Павлівну, Шлапака Володимира Дмитровича, Хом’яка Олега Ярославовича, Морозу Михайлу Степановичу,подякою  за значний особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування України,впевнені,послідовні і рішучі зусилля задля стабільності та процвітання Павлівської громади,активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Когут Ольгу Юріївну секретар сільської ради, Лемешко Оксану Іванівну провідний спеціаліст бухгалтера,Гуменюк Тетяну Миколаївну  адміністратора,Гошко Людмилу Петрівну  провідного спеціаліста землевпорядника,Стасюк Оксана Володимирівна   начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та містобудування, Климчук Галині Кіндратівні  головному спеціалісту  фінансисту, Кулаю Слав’яну  Миколайовичу  в.о. старости с.Завидів, Єдинак Тетяні Василівні  в.о. старости с. Старий Порицьк та с.Клопочин, Вижві Неонілі Володимирівні головному спеціалісту відділу освіти та молоді,соціального захисту населення,культури,медицини і спорту, Шумик Олені  Іванівні провідному спеціалісту відділу освіти та молоді,соціального захисту населення,культури, медицини і спорту, за активну життєву позицію,сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування Лойко Галині Володимирівні технічному працівнику Павлівської сільської ради.

Завершенням урочистого заходу стали виступи чоловічого гурту «Хортиця» БК с.Луковичі (керівник Руслан Недбайло), солістів Вікторії Чернети, Катерини Мозоли, дуету трубачів Владислава Коцюби та Віталія Нечая ,Тетяни Шиманської ( КЗ «Іваничівська дитяча музична школа»). Неперевершена сила слова, музики,та святкової атмосфери в залі,справили на  присутніх незабутнє враження.