Участь Павлівської громади у калейдоскопі спортивно-масових заходів

Дата: 12.03.2018 12:37

8 березня 2018 року в смт Іваничі  відбувся районний весняний турнір з волейболу серед  жіночих команд з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня. У турнірі взяли участь п’ять команд. Учні  Павлівського ліцею на рівних змагалися зі  студентами різних навчальних вузів,де  посилі почесне призове третє місце.

9 березня 2018 року відбулись XVI спортивні ігри школярів Іваничівського району з волейболу серед хлопців. В змаганнях взяли участь сім команд Іваничівщини. Команда Павлівського ліцею посіла третє місце.

10 березня 2018 року в м. Луцьку проходив відкритий міжобласний турнір з боротьби дзюдо. Перше призове місце у ваговій категорії 42 кг посів Парадуха Роман,третє місце в категорії 35 кг отримав  Парадуха Ігор та третє призове місце у категорії до 40 кг виборола  Лучук Каріна. Ці серйозні змагання стануть для маленьких дзюдоїстів поштовхом та суттєвою мотивацією не покидати цей вид спорту та продовжувати займатися ним.

11 березня 2018 року в смт Іваничі проходили змагання з міні-футболу. Участь в яких взяли десять команд. Сере них , Павлівчани посіли четверте місце.

Вітаємо з перемогою!