Нарада керівників навчальних закладів громади

Дата: 08.05.2017 12:33
Кількість переглядів: 144

4 травня відбулась чергова нарада керівників навчальних закладів Павлівської сільської ради. Нараду провела начальник відділу освіти та молоді. Соціального захисту населення, медицини, культури та спорту Ніна Петренко. У роботі наради взяла участь головний спеціаліст відділу Неоніла Вижва.

На порядок денний було винесено питання щодо організованого завершення навчального року, організацію підвезення учнів 11 класів до пунктів ЗНО та інші.

Начальник відділу Ніна Петренко ознайомила усіх присутніх із розпорядженням голови від 26.04.2017 року № 52 Про відзначення Дня пам’яті та примирення у 2017 році та запланованими заходами. Дано доручення керівника навчальних закладів провести відповідні заходи на місцях спільно з в.о. старост.

В ході проведення наради вирішення ряд організаційних питань.