ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Павлівської ОТГ на період 2018-2030 роки

Дата: 08.12.2017 12:21

Павлівська сільська рада, за сприяння Волинського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування, розробляє Стратегію розвитку Павлівської об’єднаної територіальної громади на період до 2030 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Павлівської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 5 років (2018-2022 роки).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Павлівської громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 25 грудня 2017 року, до 16.00.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: veco-pavliv@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до Стасюк Оксани, тел. 067-587 47 94.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї наприкінці документа в додатку 3.