27 березня Павлівський сільський голова Андрій Сапожник побував з робочим візитом у с. Жашковичі

Дата: 28.03.2017 12:18

27 березня Павлівський сільський голова Андрій Сапожник побував з робочим візитом у с. Жащковичі. Було оглянуто адмінприміщення розташовані га території села, стан сільських вулиць. Обговорено зі старостою села Галиною Власюк  благоустрій  села.

В роботі зістрічі взяли також заступник голов із гуманітарних питань Ніна Петренко та головний спеціаліст відділу освіти та молоді,  соціального захисту населення, медицини, культури та спорту Неоніла Вижва. Було відвідано загальноосвітню школу. У ході зустрічі із педагогічним колективом, обговорено проблеми, визначено першочергові завдання покращення матеріально-технічної бази.

У с. Жашковичі функціонує дошкільний навчальний заклад, який відвідує 21 дитина дошкільного віку. Напередодні візиту ігрову та кімнату для прийому дітей обладнали новими меблями, оновили покриття для підлоги. Кошти були виділені з державного бюджету та успішно освеєні.

Голова Павлівської сільської ради та учасники робочої поїздки взяли участь в урочистому відкритті ігрового майданчика.

На свято також приїхали  народний депутат України Ігор Гузь та його помічники Андрій Бокоч та Ігор П’ятоха,

Діти читали вірші, співали пісеньки. Вони розповідали про те, що дуже раді такому подарунку і дякували Ігорю Гузю, за сприяння якого отримали такі спортивно-ігрові комплекси.