До уваги жителів громади!!

Дата: 19.12.2017 10:38

Павлівська сільська рада Іваничівського району Волинської області повідомляє, про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території для будівництва центру надання адміністративних послуг по вул. Незалежності в с. Павлівка Іваничівського району Волинської області.

Основні техніко – економічні показники:

Загальна площа ділянки – 0,16 га

Площа забудови – 158 кв.м.

Відсоток забудови – 10

Площа мощення – 552 кв.м.

Відсоток мощення – 34

Площа озеленення – 890 кв.м.

Відсоток озеленення - 56

Підстава розроблення: рішення Павлівської сільської ради № 5/28 від 29.06.2017р.

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні виконавчого комітету Павлівської сільської ради за адресою :с. Павлівка по вул. Незалежності, 12, (тел. 93- 1 - 31 ) до 19.01.2018 року включно.

Замовник детального плану – виконавчий комітет Павлівської сільської ради.

Розробник - ПП В.В.Мельник

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня виходу оголошення в Іваничівській районній газеті «Колос».

Заплановані інформаційні заходи:

20.01.2018 року о 10.00 год. в Павлівській ЗОШ за адресою: вул. Перемоги 2, с. Павлівка відбудеться громадське слухання та представлення містобудівної документації ПП Мельником В.В.

Згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 21 травня 2011 року пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та  по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції надавати до відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності.