Фінал обласних змагань КВК юних інспекторів руху та ЮІР

Дата: 15.05.2017 10:04

11  травня в рамках проведення тижня «Безпеки дорожнього руху» на Волині пройшли обласні змагання КВК юних інспекторів руху та ЮІР.

На фіналі Юних Інспекторів Руху було представлено десять команд. У фінальній грі команд Веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху змагалося дванадцять команд.

Павлівську громаду представляла команда «STOP» ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Павлівка.

День змагань виявився насиченим. Програма конкурсу складалася з декількох етапів, зокрема теоретичні іспити та практичне застосування знань. ЮІРівцям необхідно було продемонструвати відмінні знання основ Правил дорожнього руху та навички регулювання руху.

Виявляючи всі свої творчі здібності учасники змагань з гумором розповіли про ситуації на дорозі, в які можуть потрапити ті, хто ігнорує й порушує Правила безпеки дорожнього руху та нехтує власною безпекою, демонстрували кумедні сценки, танцювали, виконували пісні.

За результатами змагань команд ЗОШ с. Павлівка нагороджена грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА за активну участь.