Навчання депутатів Павлівської сільської ради

Дата: 14.03.2018 15:42

Фото без описуВ рамках проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА відбулися навчання депутатів громад Іваничівського району, а саме Павлівської, Литовезької, Іваничівської та Поромівської громад, ініціатором якого став депутат Верховної Ради Ігор Гузь.

Ольга Когут, Володимир Шлапак,  Ткачова Оксана, Косик Людмила, Хамула Олександр та Мороз Михайло подали заявки на участь у семінарі від Павлівської ОТГ.

Навчання пройшло у форматі семінар-тренінг. Наші депутати підвищили рівень теоретичних знань та практичних навичок, вчились покращити взаємодію та комунікацію з виборцями та місцевою громадою; сформували та закріпили орієнтири співпраці депутатів місцевих рад з народним депутатом.

Спікерами тренінгу були директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк;  юрисконсульт Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Андрій Погорілий;  виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус та виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк.