Участь Павлівських школярів у фестивалі «Веселі старти» у м.Володимир-Волинський

Дата: 26.02.2018 09:24

Фото без опису24 лютого 2018 року в м. Володимир-Волинський серед школярів відбувся обласний фестиваль «Веселі старти», що проходив під гаслом «Здорові діти - здорова нація». В змаганнях прийняло участь 26 команд області, серед  яких і команда Павлівського ліцею. В програму фестивалю входило п’ять естафет .

Головна мета змагань - залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя,  формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Змагання пройшли у суто спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.