Вертепне дійство" Божі пастушки"

Дата: 09.01.2018 09:12

Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Та чи знаємо ми, як його святкувати?

Розпочинається Різдво 6 січня – Святий Вечір. Так, на вечірньому  богослужінню юні аматори клубу с. Трубки привітали прихожан та настоятеля храму Віри,  Надії,  Любові та матері їх Софії  із Різдвом Христовим. З уст дітей лунали колядки та різдвяні віншування. Дуже сподобався всім присутнім дитячий Вертеп «Божі пастушки». Настоятель храму щиро дякував дітям та їх організатору,завідуючій клубом  с.Трубки Наталії Шкарадюк, за збереження різдвяних традицій та хвилини радості і запросив усіх на наступний рік знову прийти із Вертепом та колядками до церкви.