Районний конкурс-огляд художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл та позашкільного навчального закладу «Дитинства веселковий світ».

Дата: 28.04.2017 08:43

Дитинства веселковий світ

25 квітня 2017 року учні загальноосвітніх шкіл Павлівської громади взяли участь в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл та позашкільного навчального закладу «Дитинства веселковий світ».

Учні  І-ІІ ст. села Трубки долучились до виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Всього на огляд було представлено 28 номерів різножанрового характеру. Діти подарували глядачам запальні танці, чарували своїм співом солісти, дуети, квартети, вокальні ансамблі, велично звучали хори та духовий оркестр.
  Порадували своїми виступами маленькі артисти ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Павлівка, захоплююче дійство показали учні ЗОШ І-ІІ ступеня с. Жашковичі, зачарували співом учениці ЗОШ І-ІІ ступеня с. Старий Порицьк.

Голова журі, методист державного центру естетичного виховання учнів позашкільних, професійно-технічних та загальноосвітніх шкіл Надія Іванівна Шевчук, відзначила високий рівень підготовки учасників заходу.

На завершення заходу учасникам художньої самодіяльності.
вручили грамоти.