Засідання опікунської ради

Дата: 16.05.2017 16:29

12 травня відбулось засідання опікунської ради, яке провела  заступник сільського голови Ніна Петренко. У засіданні взяли участь  Олена Гусар,  керуюча справами (секретар) виконкому, Неоніла Вижва, головний спеціаліст гуманітарного відділу, Ольга Когут, секретар сільської ради, Марія Яйчук , Оксана Яйчук та Людмила Нововсад,  вчителі ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Павлівка

На порядок денний виносилось питання щодо  виконання батьківських обов’язків матір’ю п’яти дітей.

Як повідомила Ніна Петренко, дана сім’я є багатодітною, яка зареєстрована на території громади. Придбаний свого часу добротний житловий будинок на сьогодні перебуває в непридатному для проживання стані, напіврозібрані господарські будівлі є небезпечними для перебування на цій території дітей. Подвір’я засипане старим взуттям, одягом, зламаними іграшками та предметами побуту.

Мати з дітьми на сьогодні проживає в м. Нововолинськ та отримує чималі кошти як багатодітна родина.

На жаль, запрошена на засідання так і не з’явилась, що свідчить про байдуже ставлення до умов проживання та безпеку своїх дітей.

Невтішними були виступи класних керівників дітей. Адже, вже чотири роки поспіль ситуація не змінюється.

Члени опікунської ради прийняли рішення тримати на постійному контролі ситуацію в даній сім’ї, залучити соціальні служби з метою створення безпечних побутових умов для проживання дітей.