Павлівська громада
Іваничівський район, Волинська область

Вакансія

 

11 січня 2018 року в газеті "Колос" опубліковано оголошення про заміщення вакантної посади

-         Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають Повну вищу освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління".

 

Основні вимоги до кандидатів, визначені згідно з типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і ба­жають взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) такі документи:

-         письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в органах місцевого самоврядування та в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самовря­дування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-    резюме у довільній формі;

-    заповнену особову картку державного службовця з відповідними до­датками;

-    дві фотографії розміром 4x6 см;

-    копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-    декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-    копію паспорта громадянина України;

-    копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та по­требує у зв'язку з цим розумного пристосування, подає заяву за вста­новленою формою про забезпечення в установленому порядку ро­зумного пристосування.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про засади запобігання і протидії корупції".

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс за адресою: 45342, Волинська область, Іваничівський район, село Павлівка, вул. Незалежності, 12.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається за телефоном: (272) 9-31-31.« повернутися до списку оголошень