Павлівська громада
Іваничівський район, Волинська область

Оголошення!

 

 

Павлівська сільська рада Іваничівського району Волинської області повідомляє, про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території для будівництва центру надання адміністративних послуг по вул. Незалежності в с. Павлівка Іваничівського району Волинської області.

Заплановані інформаційні заходи:

 20.01.2018 року о 10.00 год. в закладі освіти с.Павлівка по  вул. Перемоги 2, відбудеться громадське обговорення  та представлення містобудівної документації ПП Мельником В.В.

Згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування інтересів громади під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 21 травня 2011 року пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та  по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції надавати до відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності.« повернутися до списку оголошень