Іваничівський район, Волинська область

Лютневі пенсії виплачено!

Нововолинсько-Іваничівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Волинської області 23 лютого 2018 року завершено фінансування пенсій та грошової допомоги за лютий  поточного року.

Виплати здійснено в повному обсязі і згідно встановлених графіків.

На обліку в об’єднаному управлінні перебуває 24745 пенсіонерів. Загальна потреба на виплату пенсій у лютому поточного року становила 72,3 млн.грн.

Через відділення поштового зв`язку профінансовано 23,5 млн. грн., через банківські установи –48,4 млн. грн. Для виплати за послуги на доставку пенсій було профінансовано 316,6 тис.грн.

Із загальної кількості отримувачів пенсій Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, 65 % або 16176 пенсіонерів отримують пенсії через банківські установи, що забезпечило в лютому економію коштів на поштових видатках в сумі 580,0 тис.грн.